اسکالپ نرگس علی پور(ایران اسکالپ)

اسکالپ نرگس علی پور(ایران اسکالپ)

آگهی رایگان

خانم نرگس علیپور، با داشتن گواهی نامه از شركت Amiea آلمان و مركز فنی و حرفه ای و آكادمی های مالزی، دوبی، تركیه، زیبایی را برایتان خلق می كند. ایشان تحصیلات خود را در رشته گرافیک به پایان رساندند با توجه به هنر و ذوق درونی خود و علاقه به حرفه چهره سازی، موفق به اخذ گواهی از وزارت ارشاد شدند. ایشان همیشه به دنبال جدیدترین و پیشرفته ترین روش ها و تکنیک های میكروپیگمنتیشن هستند، در حال حاضر بهترین مدرس و مربی پیگمنت در ایران می باشند.

دربارۀ اسکالپ

امروزه هیچكس از كم پشتی موی سر خود رنج نمی برد

Narges Alipoor Micropigmentation

‎اسکالپ فضای آناتومیکالی است که از جلو به صورت و از اطراف به گردن محدود می شود. این پوشش دارای پنج لایه است که حروف لاتین این پنج لایه نام "اسکالپ" را تشکیل می دهند. موی سر، در بیرونی ترین لایه اسکالپ رشد می نماید.

امروز اسكالپ بهترین راه حل برای كم پشتی مو، اسكار یا زخم و ضایعات پوستی می باشد. میکرو اسکالپ پر کردن جاهای خالی سر با پیگمنت می باشد كه برای آقایان بصورت نقطه ای است، جلوی سر با سوزن 1 و برای عقب سر، سوزن 3 سر و 5 سر و اگر به جایی ختم بشود که مو داشته باشد نقطه ها تبدیل به هاشور می شود.

یگمنت، با ترکیب رنگ شکلاتی و کمی مشکی برای آقایان، با زاویه 90 انجام می شود. روش smp هم با دستگاه میکروپیگمنتیشن با 1 micro، هم با دستگاه رول که شبیه به میکرو نیدل می باشد به روش دستی است اما با برق انجام می شود. ظرافت کار در میکرو بیشتر از رول هست چون مناطق خالی رابا طراحی و دور و نزدیک کردن نقاط سایه گذاری می کند. تنها حسن رول ایجاد شده، حجم وسیع کار با فواصل منظم، که در هر صورت بهتر است منظم نباشد و برای کسانی که مو دارند و نواحی خالی سر زیر مو پوشش داده می شود، سرعت عمل را بالا می برد. برای خانم ها بهتراست رنگ قهوه ای زیتونی کار بشود که بعدا به دلیل حرارت کف سر به قرمز متمایل نشود.

 

برای مراقبت بعد از پیگمنت، نباید تا 3 روز استحمام كنند و از شامپو بچه برای شستشو استفاده شود، از پماد خیلی استفاده نشود، چون کف سر خودش تولید چربی می کند، مخصوصا برای پوست های چرب بهتراست كه پوست سر تمیز باشد، برای گرفتن چربی و ضد عفونی، از الکل استفاده شود، عمق سوزن 1/5 بیشتر نباشد، لازم به ذكر است كه زاویه دست رعایت شود، زاویه كار بین 80 الی 90 باشد که رنگ موقع زدن هاشور پخش نشود.

خانم نرگس علیپور، پیگمنتر آموزش دیده، متعهد و آگاه، كه برای سلامتی شما اهمیت قائل است و از دستگاه ها و مواد مصرفی مجاز استفاده می كند و با طراحی مناسب چهره، زیبایی توأم با سلامت را برای شما به ارمغان خواهد آورد. ایشان با این روش مطمئن و بدون درد، خونریزی و التهاب، برای شما بهداشت و ایمنی بیشتر را تضمین می كند.

 

مسئولیت آگهی ها در ماه عروس به عهده آگهی دهنده می باشد، پس در كسب اعتبار و اعتماد آگهي دهنده دقت كافي مبذول داريد، بنابراين مدیریت سايت ماه عروس از پاسخ به پرسشهای شما در مورد محتوا و اعتبار آگهي‌ها معذور است