کرم و صابون روشن کننده و سفید کننده پوست گوری

کرم و صابون روشن کننده و سفید کننده پوست گوری

آگهی رایگان

 فروش کرم و صابون روشن کننده پوست 

پوستی به شفافی آینه و به طراوت برگ گل داشته باشید...! پاکسازی پوست همراه با پکیج تضمینی روشن کننده پوست و برطرف کننده جوش ، چین و چروک گوری.

**  این فرصت خرید را از دست ندهید **

پکیج گوری شامل کرم و صابون است که برای از بین بردن کک و مک و لکه های قهوه ای بعد از بارداری ، آثار سوختگی و جای جوش ، و همچنین روشن کردن پوست های تیره فوق العاده موثر است.

این محصول 100%  تضمینی و شامل عصاره گیاه آلوئه ورا و میوه ی آواکادو می باشد که نشان دهنده طبیعی بودن آن است.


در هیچ کدام از محصولات پکیج پاکسازی پوست گوری ، از اسیدهای قوی (که تا حدی آسیب رسان هستند) استفاده نمی شود و به پوستهای حساس نیز کوچکترین صدمه ای نمی رسد.

استفاده از صابون این پکیج سبب برداشتن سلول های مرده پوست با استفاده از فرآیند لایه برداری می شود. و باعث  احیای شادابی ، جوانسازی و زیبایی پوست صورت  شما می گردد.

هشدار مهم : متاسفانه مدل های تقلبی این کرم و صابون با قیمت یک سوم توسط افراد سود جو به نام اصلی به فروش می رسد و باعث آسیب به پوست یا عدم بهبود محسوس پس از مصرف می شود . توصیه اکید ما این است این محصول را از فروشگاه فروز که تنها نماینده انحصاری محصولات گوری در ایران است تهیه کنید.

تفاوت نمونه اصلی با تقلبی : جعبه کرم و صابون اصلی همانند نخ داخل اسکناس نسبت به نور فرابنفش از زاویه های مختلف انعکاس نور دارد. 

نکته : کرم و صابون بصورت جداگانه قابل سفارش می باشد . اما برای تاثیر بهتر و دائمی بهتر است کرم و صابون باهم استفاده شود
ویژگی ها

سازنده : کشور پاکستان تحت لیسانس و فرمولاسیون انگلستان

خطرات برای پوست : پکیج گوری اصل به هیچ وجه ضرری برای پوست ندارد و آسیبی توسط مصرف کنندگان گزارش نشده است .

شماره مجوز بهداشت : 65817/ م
 
نحوه استفاده :
به مدت 2 هفته هر شب قبل از خواب  کرم آرایشی این پکیج را بر روی پوست خود ( کل صورت ) مالیده و 1 دقیقه ماساژ دهید و صبح صورت را با صابون بشویید. تاثیر شگفت انگیز محصول را بعد از مدت کوتاهی مشاهده خواهید کرد