لیفتینگ ضد چروک mnd

لیفتینگ ضد چروک mnd

آگهی رایگان
✨ #پک_ضدچروک_فوری_mnd

شامل سه عدد کرم 50 میل حاوی مواد موثره جهت بالا رفتن سرعت ساخت کلاژن در پوست، رفع خطوط عمیق پوست و... که بصورت مقطعی و قطعی چروک‌ها را از بین می‌برد.

#کرم_ضدچروک_فوری :
این کرم برای رفع موقت خطوط و چروک‌های سطح پوست بکار می‌رود. در کمتر از 3 دقیقه پس از استفاده اثر آن با ایجاد کشش در سطح پوست شروع شده و حداکثر تا 8 ساعت می‌تواند چروک‌ها و خطوط سطح پوست را محو کند.
طریقه استفاده: مقدار کمی از این کرم را با یک انگشت برداشته، و با نوک انگشت دیگر بصورت ضربه‌ای روی نواحی دارای چروک بزنید و منتظر بمانید تا خشک شود.

#کرم_سه_کاره_دور_چشم :
برای رفع چروک، تیرگی و پف دور چشم. روزانه دوبار بصورت مالشی کرم را در نواحی دور چشم بمالید.

#کرم_آبرسان_ضدچروک(هیدراتانت):
این کرم، برای رفع چروک و خطوط عمیق پوست و منافذ باز بصورت دائم بکار می‌رود. کافیست مقدار کمی از کرم را روزانه دوبار روی نواحی دارای چروک بمالید.
توجه: بدیهی‌ست که برای اثرگذاری بهتر و بیشتر، پوست صورت از آلودگی‌ها و چربی‌ها پاک باشد و پس از آن از این محصولات استفاده شود.

مشاوره و‌ثبت سفارش 09124941970
لطفا در صورت تماس با آگهی دهنده، ذکر کنید آگهی را در سایت ماه عروس مشاهده نموده اید.
 

 
توجه: به منظور داشتن یک خرید امن و جلوگیری از بهره برداری افراد سودجو ، هرگز پیش از بررسی حضوری کالا و ملاقات با فروشنده مبلغی را پرداخت نکنید، سایت ماه عروس هیچگونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد، با مطالعه راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید.

راهنمای خرید امن