اورکت مردانه مدل آریو

اورکت مردانه مدل آریو

آگهی رایگان
اورکت مردانه آریو محصولی از گروه تولیدی پوشاک تیرگان

اورکت مردانه آریو (ARIO) یک اورکت شش جیب یقه ایستاده ازجنس کتان کجراه مشکی ایرانی است. آریو اورکتی است با تن نشین فوق العاده و بی نقص, با رنگ مشکی دارای تنالیته بالا و طراحی به روز. آنان که دوست دارند اورکتی از جنس کتان بپوشند همه خواسته های خود را یکجا در اورکت آریو خواهند یافت.

اورکت مردانه مدل آریو از جنس کتان ایرانی است.پارچه کتان به کار رفته در اورکت آریو از بهترین نوع کتان کجراه ایرانی تولید شده توسط کارخانه های به روز داخلی است.کتان ایرانی از کیفیت خوب و قابل رقابت با محصولات معتبر خارجی برخوردار است به شرط این که از تولیدکنندگان به نام و شناخته شده تهیه گردد وگرنه بازار پر است از کتانهای نامرغوب ایرانی و خارجی.و یکی از افتخارات و تعهدات ما همکاری با بهترینهای هر رشته است.

اورکت مردانه آریو یک اورکت یقه ایستاده شش جیب است,دو جیب روی سینه و چهار جیب در پایین که دو تا از انها به صورت کتی و دردار و دو تا هم کاپشنی است که دست به صورت اریب داخل آن می شود.این چیدمان از جیبهای گوناگون بر روی یک اورکت علاوه بر زیبایی دوچندانی که به اورکت می دهد کاربری آن را نیز برای شما افزایش می دهد.جلوی این اورکت هم با زیپ و هم با دکمه بسته می شود.

آستری اورکت آریو از جنس مخمل و پشم و شیشه پرس شده می باشد که هم گرم کنندگی اورکت را برآورده می کند و هم به داخل اورکت زیبایی می بخشد.

اورکت مردانه آریو در رنگ مشکی و در سایزهای48 , 50 و 52 اماده شده است.
لطفا در صورت تماس با آگهی دهنده، ذکر کنید آگهی را در سایت ماه عروس مشاهده نموده اید.
 

 
توجه: به منظور داشتن یک خرید امن و جلوگیری از بهره برداری افراد سودجو ، هرگز پیش از بررسی حضوری کالا و ملاقات با فروشنده مبلغی را پرداخت نکنید، سایت ماه عروس هیچگونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد، با مطالعه راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید.

راهنمای خرید امن