آگهی های گروه آموزشگاه آرایشگری

اموزشگاه زیبایی خانومی آموزشگاه آرایشگری

آموزشگاه آرایشی آترا آموزشگاه آرایشگری

آموزشگاه تکتاز آموزشگاه آرایشگری

آموزشگاه آرایشگری مردانه آموزشگاه آرایشگری

آگهی رایگان

آموزش آرایشگری مردانه آموزشگاه آرایشگری

آگهی رایگان

آموزشگاه آرایشگری مردانه نیک رویان آموزشگاه آرایشگری

آگهی رایگان

آریشگاه آتی آموزشگاه آرایشگری

آگهی رایگان

آموزشگاه آرایش و پیرایش مردانه احد /@ آموزشگاه آرایشگری

آگهی رایگان

استخدام در سالن زیبایی آموزشگاه آرایشگری

آگهی رایگان

آموزشگاه آرایشگری و گریم مردانه آموزشگاه آرایشگری

آگهی رایگان

آموزشگاه آرایشگری مردانه چهره روز آموزشگاه آرایشگری

آگهی رایگان

سالن vip زیبایی آموزشگاه آرایشگری

آگهی رایگان

استخدام آرایشگر خانم در سالن نیکاتک آموزشگاه آرایشگری

آگهی رایگان

آموزشگاه زیبایی سبز آموزشگاه آرایشگری

آگهی رایگان

آموزش آرایشگری زنانه شاهین شهر آموزشگاه آرایشگری

آگهی رایگان

آموزشگاه آرایشگری شرق تهران آموزشگاه آرایشگری

آگهی رایگان

آموزشگاه مراقبت پوست و زیبایی آموزشگاه آرایشگری

آگهی رایگان

آموزشگاه و ارایشگاه چهر بانو آموزشگاه آرایشگری

آگهی رایگان

سالن زیبایی تک رخ آموزشگاه آرایشگری

آگهی رایگان

آموزشگاه هستی اصغری آموزشگاه آرایشگری

آگهی رایگان

بهترین اموزشگاه ارایشی در سعادت اباد آموزشگاه آرایشگری

آگهی رایگان

آموزشگاه آرایشی بانو منتظمی آموزشگاه آرایشگری

آگهی رایگان

آموزشگاه آرایشی سورین آموزشگاه آرایشگری

آگهی رایگان

آموزشگاه آرایشگری دوبانو آموزشگاه آرایشگری

آگهی رایگان

آموزشگاه ستاره آموزشگاه آرایشگری

آگهی رایگان

آموزشگاه رز آموزشگاه آرایشگری

آگهی رایگان

آموزشگاه آسیه پور عطا آموزشگاه آرایشگری

آگهی رایگان

آموزشگاه زیبایی گلرخ آموزشگاه آرایشگری

آگهی رایگان

آموزشگاه مراقبت و زیبایی بهین رخ آموزشگاه آرایشگری

آگهی رایگان

آموزشگاه چهره پردازان نوین آموزشگاه آرایشگری

آگهی رایگان

آموزشگاه تخصصی آرایشگری زنانه، آموزشگاه آرایشی

با پیشرفت و گسترش جوامع شهرنشینی و فضاهای مجازی و اجتماعی تعامل بین اقشار بشری افزایش یافته است، وضعیت ظاهری هریک از افراد در این روابط تا حد زیادی بیانگر جایگاه اجتماعی و هویت فرد است،

و کسی که بتواند ظاهر خود را متناسب با جایگاه و روابط روزمره بیاراید،هنرمند محسوب می شود. امروزه بخاطر مدل های متنوع و جذاب یک هنرمند یا آرایشگر دائما باید در حال آموزش باشد.بهتر است برای این کار سراغ آموزشگاه های آرایشگری برود.

آموزشگاه آرایشگری به چه مکانی گفته می شود؟:

آموزشگاه آرایشگری مکانی است زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور که افرادی را به منظور پرورش متخصصین در امور آرایشگری تربیت می کند. و بعد از قبولی در آزمون وزارت کار،از مرکز فنی و حرفه ای مدرک معتبری به آنها داده می شود.

مدت این دوره ها بنابر گذراندن تخصص ها باهم متفاوت است.برای احداث آموزشگاه های آرایشگری، بعد از مشورت با اداره فنی و حرفه ای استان یا شهر خود ،باید به دنبال کسب مجوزهای لازم برای اجاره یا ساخت مکان آموزشگاه بروید.

سپس با استخدام چند مربی خبره در این آموزشگاه ها و هم چنین با تهیه تجهیزات لوازم مورد نیاز می توان کار خود را شروع کنید. هدف از این کار آموزش افرادی است که بتوانند در زمینه آرایشگری یا فروش لوازم آرایش فعالیت نمایند.

مدت دوره های آموزش آرایشگری:

مجموعه ساعات های آموزشی جهت فراگیری فنون آرایشگری در آموزشگاهی آرایشی 323 ساعت که شامل 83 ساعت آموزش نظری و 240 ساعت آموزش عملی می باشد. آموزش عملی شامل گریم،شینیون،کوتاهی مو ،اکستنشن و غیره... می باشد.

ویژگی های نیروی های آموزشی و کارآموز در آموزشگاه های آرایشی:

حداقل مدرک تحصیلی این افراد برای دادن آموزش آرایشی باید لیسانس مرتبط بوده یا افراد دوره دیده باشند.و توانایی های را شامل توانايی آماده كردن مشتری قبل از شروع كار، آماده کردن محیط کار، ضدعفونی و آماده کردن لوازم کار،توانایی تفکیک انواع پوست و مو به همراه شناخت استاندارد محصولات شيميايی آرايشي را به خوبی بلد بوده و به شکل صحیح به مخاطب انتقال دهد.

حداقل مدرک برای کاراموزان سطح و بهداشتي باشد،همچنین اعمالی چون کوتاهی ،شینیون، رنگ و مش، میکاپ، و غیره ابتدایی دیپلم و باید دارای ویژگی هایی چون: سالم بودن؛ دارا بودن توانایی جسمی،و عدم وجود بيماريهای شديداً مسری در حرفه مانند هپاتيت، ايدز، سل باشند.

انواع مدارک آموزشی آرایشگری:

مدارک معتبری که از طرف آموزشگاه ها به کارآموزان داده می شود در قالب سه درجه به عنوان مبتدی،متوسط و پیشرفته شناخته می شود. افراد توسط این مدارک می توانند استخدام شوند یا سالن های آرایشگری را تاسیس کنند.

کتاب های آموزشی فنون یاد گیری آرایشی:

کتاب های آموزشی زیادی برای یادگیری فنون آرایشگری وجود دارد که انتخاب تنوع آن ها توسط هر آموزشگاه آرایشی متفاوت است 

افرادی که دوره های آموزشی آرایشی را می گذرانند در درجه اول باید کلیه کلمه های لاتین محصولات آرایشی و بهداشتی را بدانند .کتابهای بسیار زیادی در بازار وجود دارد که برای فنون آموزش آرایش می توان از آن ها استفاده کرد.به عنوان مثال:کتاب واژه نامه تخصصی پوست،مو،ناخن

وضعیت آموزشگاه های آرایشگری در تهران:

بخاطر بزرگ بودن تهران آموزشگاه های مختلفی در آن متمرکز شده اند،که در سطوح مختلف افراد زیادی را در رذه های متفاوتی تربیت می کنند و بیشتر آموزشگاه های پیشترفته در شمال و غرب تهران واقع شده اند. بنابر اطلاعات به دست آمده تعداد آموزشگاه هایی که افراد مبتدی و متوسط را پرورش می دهند، زیادتر می باشد.

آموزشگاه های آرایشی که بیشتر در مناطق بالای شهر قرار دارند افرادی تربیت می کنند که برای گرفتن تخصص در رده های بین الملل یا اعزام به خارج کشور تلاش می کنند.

معمولا آموزشگاه های آرایشی که هزینه های دوره ها آن ها ارزان می باشد، افراد را تا حد متوسط آموزش می دهد. تعداد آموزشگاه های آرایشی بین المللی در تهران نادر بوده و فقط افرادی که قصد تخصص گرفتن در این حرفه را دارند می توانند با پرداخت هزینه های هنگفتی در آن مراکز مشغول شوند.

 آرایشگر و وظایف آن در آموزشگاه آرایشگری:

آرایش به معنای اضافه کردن و پیرایش یعنی کاستن می باشد، آرایشگر کسی است که علاوه بر کار آرایش به پیرایش هم می پردازد.

وظایف یک آرایشگر تازه کار شامل :

خوشامدگویی به مشتریان شستن موهای مشتریان، کوتاهی های ساده، تمیز و آماده بودن لوازم کار و سالن می باشد. یک آرایشگر ماهر باید علاوه بر مشاوره دادن های لازم به مشتریان ،کلیه کارهای آرایشگری را بلد بوده و پر از جدیدترین روشها و مدلها اطلاع داشته باشد. در متن زیر کلیه کارهای آموزشی که به کارآموزان آموزش می دهند را به صورت خلاصه بیان خواهیم کرد.

کوتاهی مو در آموزشگاه آرایشگری:

ساده ترین روش برای کوتاهی موها در سه روش،کوتاهی نوک موهای بلند،کوتاهی لایه به لایه مو،و بعد آن چتری می باشد، برای شروع کاراز قیچی و شانه آرایشگری استفاده کنید،

برای کوتاه کردن موهای یکدست، موهای خشک خود را از نوک تا پشت گردن به صورت فرق بازکرده، سپس سر خود را به سمت راست خم کرده و نوک موها را صاف تا جایی که می خواهید کوتاه کنید،

با لبه قیچی به صورت اوریب روی مو حرکت دهید.طرف دیگر را به همین منوال کوتاه نمایید برای کوتاه کردن چتری یک قسمت مثلثی از موهای جلو جدا کرده،دو طرف مثلث باید در امتداد چشم ها بوده با یک دست موها را تا صاف گرفته و تا نوک بینی با قیچی برش دهید. برای داشتن چتری های کوتاه تر این روش را در قسمت بالا تری انجام دهید.

اصلاح ابرو در آموزشگاه آرایشگری:

ابتدا مقداری شیرپاکن ابروها را نرم کرده،سپس پوست خود را محکم نگه دارید و موها را در جهت رویش با موچین بیرون آورید.برای جلوگیری از تورم از کمپرس سرد استفاده نمایید.

شینیون در آموزشگاه آرایشگری:

ساده ترین روش شینیون ،حالت بسته و باز آن است .قسمتی از موها را به دلخواه دم اسبی کنید و قسمتی از مو را داخل با تل بگذارید.برای این کار قسمتی از موها را صاف کرده با تل را نزدیک نوک موها قرار دارد و کل مورا به طرف سرخم نمایید و موهای باقی مانده را می توانید فر کنید.

میکاپ در آموزشگاه آرایشگری:

برای داشتن آرایشی ملایم و جذاب بهترین راه داشتن زیر سازی مناسب برای آرایش است.بدین منظور از یک کرم نرم کننده برای فیکس شدن کرم آرایش استفاده می کنیم. بعداز مالیدن مرطوب کننده ،از روشن کننده ای که رنگ آن به پوست شبیه تر بوده، استفاده می نماییم. بعد آن نوبت آرایش چشم هاست.

از خط چشم نازک و ماژیکی مشکی رنگ مصرف کرده و هنگام زدن ریمل آن را از انتهای مژه ها به ابتدای آن هدایت نمایید. براش رژگونه را از زیر گونه هایتان به سمت گوش بکشید .برای آرایش لب از رژ ملایم و براق می توانید استفاده کنید توجه نمایید، رژ از داخل لب ها به سمت بیرون بکشید.

آرایش ناخن ها در آموزشگاه آرایشگری:

برای داشتن ناخنهایی زیبا از مانیکور برای دستان و پدیکور برای پاها استفاده می کنند.بدین منظور با ابزاری دو لبه کوچک گوشه و دور ناخنها را می گیرند،سپس طول ناخن ها به اندازه مناسب کوتاه کرده و با سوهان آن را به شکل گرد یا مستطیلی در می آورند. برای زیباتر شدن می توان از برق ناخن استفاده کنید.

آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران، آموزشگاه آرایشگری مردانه در تهران، آموزشگاه آرایشگری در غرب تهران، آموزشگاه آرایشگری در شرق تهران، آموزشگاه آرایشگری در شمال تهران، آموزشگاه آرایشگری در جنوب تهران، آموزشگاه آرایشی، آموزشگاه زیبایی، آموزشگاه آرایشی و زیبایی، آموزش آرایشگری، آموزش آرایشی، آموزش زیبایی، آرایش و آرایشگری، آموزشگاه پیرایش، آموزشگاه آرایش و پیرایش، پیرایش آقایان، مدرک آرایشگری، مدرک فنی و حرفه ای آرایشگری، مدرک آرایش و زیبایی، آرایشگری در تهران، آرایشگری در ایران، آموزشگاه آرایشگاه، آموزش یادگیری آرایشگری، آموزش یادگیری آرایش، پیرایش و آرایش، مدرس برتر آرایشگری، مدرس برتر آرایش و زیبایی، صدور مدرک فنی و حرفه ای، مدرک یادگیری آرایشگری، مدرجه درجه یک آرایشگری، مدرک درجه دو آرایشگری، آموزش آرایشگری در خارج از ایران، آرایشگری در خارج از کشور، آموزش آرایشگری زیر نظر بهترین آموزشگاه، بهترین آموزشگاه آرایشگری ایران، بهترین آموزشگاه آرایشی ایران، بهترین آموزشگاه آرایشگری تهران، بهترین آموزش آرایشگری در تهران، آموزش آرایشگری ارزان، یادگیری آرایشگری با هزینه پایین، آرایشگری در سالن زیبایی، روش های انجام آرایشگری و زیبای