مرکز هاشور ابرو و میکروپیگمنتیشن غارسی در شیراز

مرکز هاشور ابرو و میکروپیگمنتیشن غارسی در شیراز

تخصصی ترین مرکز میکروپیگمنتیشن در جنوب کشور (شیراز) 09385694275 مراقبت های ویژه بعد از انجام عمل میکروپیگمنتیشن 

امروزه کارشناسان این علم به این نتیجه رسیده اند که در ساعت های اولیه پس از انجام میکرو،روزنه های پوست در محل انجام میکرو باز می باشد و لنف و آب میان بافتی از این روزنه ها به بیرون تراوش میکنند و به هراه خود بخشی از رنگ تزریق شده را به بیرون هدایت می کنند.

به همین خاطر بهتر این است که 1 ساعت بعد از انجام میکرو فرد ابروهای خود را با آب و شامپو بچه شست و شو دهد تا لنف های بیرون آمده در سطح پوست نماند و خشک شودو باعث ریزش رنگ شود.

این شست و شو بسته به میزان چربی پوست میتواند تا 3 مرتبه به فاصله های 1 ساعت انجام شود. سپس فرد باید ابروهای خود را خشک کند و از پمادهای مربوطه استفاه کند.لازم به ذکر است که این شست وشو فقط در همان روز اجرای میکرو انجام می شود و فرد باید بعد از آن تا 3 روز ابروهای خود را نشوید و از پمادهای مربوطه استفاده کند.

انواع میکروپیگمنتیشن شامل:

انواع هاشور ابرو (مویی،سه بعدی،کرکی،سایه و ...) انواع خط چشم انواع هاشور مژه و بن مژه انواع خط لب،رژلب و حجیم سازی لب تغییر رنگ و اصلاح طراحی ابرو پاک کردن تاتو قدیمی (دکوپاژ)

مرکز میکروپیگمنتیشن غارسی مفتخر است که طی چندین سال سابقه در زمینه آرایش دائم(میکروپیگمنتیشن) طبیعی ترین،بهداشتی ترین، ایمن ترین و با کیفیت ترین خدمات را به شما مشتریان گرانقدر ارائه می دهد. لازم به ذکر است که تمامی رنگ ها و مواد اولیه مورد استفاده در این مرکز از برترین برندها می باشد و جهت تضمین ایمنی و بهداشتی بودن امر میکروپیگمنتیشن به هرفرد طی هر مرحله انجام آرایش دائم پک کامل یکبارمصرف استفاده می شود.

کارشناسان ما برای آگاه کردن مشتری با در نظر گرفتن قوانین گریم و سلیقه مشتری طراحی را قبل از شروع کار  انجام می دهند و نظرشان را با مشتری خود در میان میگذارند و او را از آنچه در طی عمل میکروپیگمنتیشن و بعد از انجام آن اتفاق می افتد آگاه می سازند

ارائه دهنده کلیه خدمات میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ ایمن -انواع هاشور ابرو(مویی،سه بعدی،کرکی،نانو و...) -قرینه سازی ابروها بوسیله هاشور -پرپشت نشان دادن ابروها -از بین بردن شکستگی روی ابرو،سر و لب -دکوپاژ ابروهای آبی،دودی و تیره (به صورت جلسه ای) -خط چشم -بن مژه -خط لب -سایه لب توسط سعیده غارسی،مجری تخصصی میکروپیگمنتشن و میکروبلیدیگ در شیراز و جنوب کشور، دارای مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور

09385694275

لطفا در صورت تماس با آگهی دهنده، ذکر کنید آگهی را در سایت ماه عروس مشاهده نموده اید.
 

 
توجه: به منظور داشتن یک خرید امن و جلوگیری از بهره برداری افراد سودجو ، هرگز پیش از بررسی حضوری کالا و ملاقات با فروشنده مبلغی را پرداخت نکنید، سایت ماه عروس هیچگونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد، با مطالعه راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید.

راهنمای خرید امن