گروه صنعتی شایان

گروه صنعتی شایان

آگهی رایگان
مجموعه ای از نفیس ترین تابلوها و زیور آلات وتندیس های ساخته شده از ورق طلا 24عیار

محصولات با استفاده از نانو تکنولوژی و پوشش طلا در «گروه صنعتی شایان» ساخته شده و گزینه بسیار مناسبی برای استفاده یا هدیه است. شما می توانید با هزینه ای مناسب، هدیه ای به یاد ماندنی از پوشش طلا برای عزیزانتان تهیه کنید. «این محصول تماما از طلا نبوده و زر (طلا) اندود می باشد.

طلا فلزی با خاصیت رسانایی و کش دهندگی بسیار بالا است که یک قطعه 5 میلیمتری آن را می توان تا بیشتر از نیم متر کش داد. پوشش نازک طلا (Gold Leaf) هم یکی از محصولاتی است که از طلای خالص ساخته شده و کاربرد های متنوعی دارد. ورقه های طلای خالص بدون نگهدارنده در امور هنری مانند تذهیب و مینیاتور، همچنین در برخی موارد جهت استفاده در بستنی یا همبرگر های خوراکی استفاده شده اند.

در محصولات شرکت ما، ساخت محصولات فانتزی و دکوری و ... نیازمند شکل دهی و حالت پذیری زیادی است که به دلیل نازکی و نرمی زیاد این ورقه های طلا، همچنین آسیب پذیر بودن آنها، به نوعی پلیمر متالایز شده بسیار نازک و شفاف که بعنوان نگهدارنده استفاده می شود چسبانده شده اند تا در پروسه ساخت و زمان استفاده امکان آسیب رساندن به آن کمتر باشد.

کیفیت و عیار طلای مورد استفاده در محصولات ما در آزمایشگاه های معتبر و همکار اداره استاندارد آزمایش شده و پوشش طلا می باشد.
اصلی بخرید!

با توجه به ورود نوعی محصولات طلایی رنگ فاقد طلا به بازار کشور، برای اطمینان و تشخیص محصول اصل، تمامی محصولات همراه با فاکتور خرید مخصوص و شناسنامه معتبر و برچسب هولوگرام عرضه می گردد. بدیهی است این شرکت در مورد محصولات تقلبی و متفرقه هیچگونه مسئولیتی نداشته و ضمانت بازخرید و معاوضه فقط مربوط به کالا های دارای شناسنامه معتبر می باشد.
02144494340 , تلگرام : 09127372943 , 09123937742

آدرس : تهران اشرفی اصفهانی مرکز خرید تیراژه طبقه همکف روبروی درب اصلی گالری شایان
لطفا در صورت تماس با آگهی دهنده، ذکر کنید آگهی را در سایت ماه عروس مشاهده نموده اید.
 

 
توجه: به منظور داشتن یک خرید امن و جلوگیری از بهره برداری افراد سودجو ، هرگز پیش از بررسی حضوری کالا و ملاقات با فروشنده مبلغی را پرداخت نکنید، سایت ماه عروس هیچگونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد، با مطالعه راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید.

راهنمای خرید امن