پخش ژل پاد لباسشویی

پخش ژل پاد لباسشویی

آگهی رایگان

ژل پاد نیوفاب شوینده ای بسیار قوی است که با بهره گیری از تکنولوژی جدید نانو برای اولین بار در ایران و خاورمیانه به تولید رسیده است که دارای عملکرد چندگانه می باشد.
ژل پاد نیوفاب علاوه بر عمل شویندگی دارای خاصیت نرم کنندگی، خوشبوکنندگی و رسوب زدایی می باشد. آنچه که ژل پاد نیوفاب را فارغ از عملکرد چندگانه از شوینده های لباسشویی نظیر پودرهای لباسشویی متمایز می کند، ژل چندکاره با فرمولاسیون کاملا انحصاری و پوشش منحصر به فرد قابل حل در آب و کاملا غیر سمی است.
ژل پاد نیوفاب جایگزین مناسبی برای پودرهای لباسشویی و سایر شوینده های سنتی است که سلامت انسان را به خطر می اندازد، چرا که تماس مستقیم پوست دست با مواد شیمیایی و سمی موجود در پودرهای سنتی، عوارض جبران ناپذیری را پدید می آورد. این در حالی است که با استفاده از ژل پاد نیوفاب این مشکل با فرمول 100% غیر سمی و بسته بندی نوآورانه به طور کامل بر طرف گردیده و سلامت مصرف کننده تضمین می گردد، ژل پاد نیوفاب دارای فرمول پیشرفته و پوشش پلاستیکی می باشد که قابل حل در آب بوده و کاملا غیر سمی و دوستدار محیط زیست می باشد که به تاییدیه URS انگلستان و وزارت بهداشت ایران رسیده است.
شستشویی راحت، آسان، مطلوب، با کیفیت، باصرفه و بی ضرر ارمغان نیوفاب برای شما.
نماینده پخش فعال پذیرفته میشود.
لطفا در صورت تماس با آگهی دهنده، ذکر کنید آگهی را در سایت ماه عروس مشاهده نموده اید.
 

 
توجه: به منظور داشتن یک خرید امن و جلوگیری از بهره برداری افراد سودجو ، هرگز پیش از بررسی حضوری کالا و ملاقات با فروشنده مبلغی را پرداخت نکنید، سایت ماه عروس هیچگونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد، با مطالعه راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید.

راهنمای خرید امن