قیمت فرش یکپارچه

قیمت فرش یکپارچه

آگهی رایگان

فرش یکپارچه یا فرش قواره بزرگ فرشهایی هستند که به فراخور سلیقه مشتری در ابعاد بزرگ بافته و نصب می شوند. این فرشها غالبا بر اساس فرم معماری سقف و اطراف ساختمان مورد نظر طراحی می شوند. فرشهای یکپارچه در دو نوع کیفیت 500 شانه و 700 شانه بافته می شوند و بر اساس تراکم مورد درخواست مشتری قیمت گذاری می شوند.
فرش یکپارچه غالبا در مساجد بزرگ و لابی هتل ها و سالن های مجلل پذیرایی مورد استفاده قرار می گیرد.
طراحی فرش یکپارچه پیش از بافت نیازمند حضور طراح نقشه و اندازه گیری دقیق در محل می باشد.
نصب فرش یک پارچه نیز کار بسیار ظریفی است و باید از نصاب های خبره ای که سابقه کار قابل توجه دارند بهره برد چون کوچکترین خطا هنگام برش در قسمت ستون ها و گوشه ها موجب خسارت کلان می گردد. برش ها باید دور دوزی شوند و در غیر این صورت باید با چسب های قوی فوری جاهای برش خورده فرش یکپارچه پوشش داده شود تا ریشه ها به مرور زمان از فرش خارج نشوند.
به دلیل بزرگی فرش یکپارچه نمی توان هر سال آن را از مکانش جابجا کرد چون هم سنگین است و هم احتمال آسیب دیدن آن هنگام جابجایی وجود دارد. به همین خاطر باید این نوع فرش را در محل خود و با استفاده از دستگاه های مخصوص شستشوی فرش تمیز کرد.

شرکت سجاده فرش رضوان
دفتر مرکزی تهران: 02126290702
تلفن کارخانه کاشان:03155471104
مدیر عامل: 09128506211 - 09133616782
www.kashan-carpet.comمشخصات آگهی
لطفا در صورت تماس با آگهی دهنده، ذکر کنید آگهی را در سایت ماه عروس مشاهده نموده اید.
 

 
توجه: به منظور داشتن یک خرید امن و جلوگیری از بهره برداری افراد سودجو ، هرگز پیش از بررسی حضوری کالا و ملاقات با فروشنده مبلغی را پرداخت نکنید، سایت ماه عروس هیچگونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد، با مطالعه راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید.

راهنمای خرید امن