آموزش تخصصی هیرکات و کوپ مو در آموزشگاه هانا شایسته

آموزش تخصصی هیرکات و کوپ مو در آموزشگاه هانا شایسته

كوتاهي و كرپ هاي ژورنالي
كوتاهي از مبتدي تا حرفه اي
٣٠ مدل كوتاهي
اشنايي با ابزار كوتاهي
نحوه سر شستن
نحوه گرفتن چند قيچي در حين كار
اموزش كوتاهي با موزر
و اموزش ٥مدل كوتاهي مردانه به صورت رايگان 09360471806

آموزش کوپ زنانه بصورت تخصصی و حرفه ای نگرش حرفه ای به کوپ و کوتاهی زنانه می تواند به شما در اصل یادگیری کمک شایانی کند.

اگر اموزش ها را بخوبی اموزش ببینید و برای آن وقت بگذارید و تمرین مداوم داشته باشید یعنی شما بسیاری از مسیر آموزش را سپری کرده اید .

اما وقتی حرف از تخصص و حرفه ای بودن به میان می اید آنچه که اهمیت پیدا می کند مرحله پیشرفته می باشد که نیازمند همت و تلاش بیشتری است .

اگر تمرین ها و آموزش ها با علاقه و پشتکار انجام شود شما به مرحله ژورنال خوانی خواهید رسید و روز به روز بر مهارتهایتان افزوده خواهد شد .

البته تجربه در همه آموزش های هنرهای آرایشی نقش مهمی را دارد. پس توصیه می کنیم آموزش اولیه و ابتدایی را در این زمینه جدی تلقی کنید .

آموزش کوپ زنانه درهانا شايسته دوره تخصصی آموزش کوتاهی موی زنانه و اموزش کوپ مو در انواع مختلف در آموزشگاه آرایشگری زنانه “هانا شايسته” به شرح زیر برگزار می شود :

کوپ هاى کانکت،دیس کانکت،بریچ کردن ،پیتاژ هاى مختلف،کوپ هاى لیزرى،کوپ براى موهاى کوتاه و کم پشت ،کوپ مخصوص موهاى پر پشت، کوپ هاى میکرو کات بدون کوتاهى قد مو،از بین بردن موخوره مو بدون کوتاهى قد مو، کوپ هاى کات کات،کوپ هاى فانتزى،ژورنال خوانى مو،کوتاهى مو عین ژورنال.

حتى براى کسانى که دوره کوپ مو رو بلد نیستند با متدى کاملا تکنیکى و کاملاً راحت.با آرائه مدرک تخصصى

09360471806

لطفا در صورت تماس با آگهی دهنده، ذکر کنید آگهی را در سایت ماه عروس مشاهده نموده اید.
 

 
توجه: به منظور داشتن یک خرید امن و جلوگیری از بهره برداری افراد سودجو ، هرگز پیش از بررسی حضوری کالا و ملاقات با فروشنده مبلغی را پرداخت نکنید، سایت ماه عروس هیچگونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد، با مطالعه راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید.

راهنمای خرید امن