بهترین مرکز کراتینه مو در شیراز

بهترین مرکز کراتینه مو در شیراز

امروز می خواهیم درمورد اینکه کراتین کردن مو خوب‌ یا بد است صحبت کنیم، کراتین نوعی پرو‌تئین است که در پوست، مو، و ناخن ها وجود دارند، کراتین باعث نرم و‌ درخشندگی و‌ صاف بودن موها می شود، اگر کراتین در ساختار موها زیاد نباشد باعث می شود موها حالت دار یا وز شوند. کراتین کردن مو مانند یک شمشیر دو لبه است که مزایا و‌ معایبی دارد، اما خوبی این روش این است که مانند جراحی زیبایی نیست که قابل برگشت نباشد، در واقع با زدن کراتین به موها آنها را احیا می کنیم.
مزایای کراتین کردن مو
*موها را نرم و صاف و درخشنده می کند.
*باعث ترمیم موهای آسیب دیده می شود.
*فولیکولهای آسیب دیده مو راترمیم می کند.
*موخوره مو را تا حد زیادی کنترل می کند.
*باعث تقویت موها می شود.
*قابل استفاده برای همه نوع مویی است.
*هم آقایان و‌هم خانم ها می توانند از آن استفاده کنند.
*وز مو را برطرف می کند.
*روشی نیمه دائمی است
*حداقل دو تا هفت ماه روی موها می ماند.
*حدودا نود دقیقه زمان می برد
*با کراتینه کردن موها دیگر نیازی به موس و‌اسپری مو نیست.
معایب کراتینه کردن مو
اگر کراتینه کردن مو با مواد بی کیفیت و‌توسط آرایشگر ماهر انجام نشود، می تواند باعث
*ریزش مو
*بدتر شدن موخوره و‌ایجاد موخوره
*تاس شدن سر
*چون بیشتر مواد کراتین مو‌ در بازار حاوی فرمالدئید هستند و فرمالدئید ممکن است روی سیستم تنفسی تأثیر زیادی بگذارد.
*آبریزش، سوزش چشم ها، خارش گلو، خون دماغ شدن ، از جمله عوارض تأثیر فرمالدئید هستند. البته ممکن است هیچکدام از این اتفاقات نیفتد، به این صورت نیست که همه به این صورت شوند.
*چون فرمالدئید موجود در کراتین مو مانند سشوار در هوا پخش می شود. بهتر است پس از کراتین کردن مو بیش از حد از سشوار استفاده نشود.
*کسانی که آلرژی ، برونشیت، آسم و حساسیتهای پوستی دارند بهتر است از آن استفاده نکنند.
*حرف آخر این که بیشتر مواد کراتین فرمالدئید دارند و‌ نوع دیگری وجود دارد که فرمالدئید ندارند.
توصیه: قبل از کراتین کردن مقداری از مواد را روی پوست تست کنید تا ببینید به آن حساسیت نداشته باشید، سپس از آن استفاده کنید.
مراقبت های اولیه:
*بلافاصله پس از درمان کراتین باید خیلی زیاد مراقب موهایتان باشید.منظور ما این است که موهایتان را صاف نگه دارید تادرمان کراتین روی موهایتان بنشیند.
*تا ۶ روز بعد از کراتینه اگر موهایتان را زیاد دستکاری کنید، احتمال پیچ خوردگی موهایتان بالا می رود.
* در طول چند روز اول هنگام خواب بیشتر مراقب باشید، به هیچ‌وجه از کش یا سنجاق سربرای نگه داشتن موهایتان استفاده‌ نکنید.
مراقبت های بعد از انجام کراتین
*پس از کراتینه شامپوهایتان را به دقت انتخاب کنید، زیرا شامپوهای حاوی سولفات سدیم کراتین موهای شما را از بین می برند، بنابراین‌ از فرمول های بدون‌‌ سولفات استفاده‌ کنید.
*آب شور و آب کلر دار نیز کراتین را از بین می برند . بنابراین به استخر یا دریا نروید، اگر مجبورید شنا کنید اول موهایتان را با آب بشویید یا از یک‌ نرم‌کننده بدون نیاز به آبکشی استفاده نمایید، هر دوی این کارها جلوی نفوذ جلوی کلر و آب شور را به بدنه ی مو‌ می گیرد . به محض اینکه شنایتان تمام شد، فورا دوباره موهایتان را آبکشی کنید.
*به هیچ وجه از شامپوهای بچه یا کلسیم استفاده نکنید، چون کاملا ریمو و پاک کننده کراتین هستند و سازگاری لازم با موهای کراتین شده شما را ندارند.
*وقتی موهای شما خیس است، آن را حالت ندهید یا با کش نبندید که آن حالت را می گیرند.باید موهای شما خشک‌ شوند، سپس استایل دهید ، ببافید یا ببندید.

لطفا در صورت تماس با آگهی دهنده، ذکر کنید آگهی را در سایت ماه عروس مشاهده نموده اید.
 

 
توجه: به منظور داشتن یک خرید امن و جلوگیری از بهره برداری افراد سودجو ، هرگز پیش از بررسی حضوری کالا و ملاقات با فروشنده مبلغی را پرداخت نکنید، سایت ماه عروس هیچگونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد، با مطالعه راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید.

راهنمای خرید امن