مرکز هاشور ابرو و میکروبلیدینگ در الهیه (جردن) آکادمی سیلوئت

مرکز هاشور ابرو و میکروبلیدینگ در الهیه (جردن) آکادمی سیلوئت

شماره تماس : 09011010910 - 02126231303 - 02126232938

وب سایت: http://browsbar.ae/iran/academys-workshop

شهره محمدی اولین کرفت مستر ایرانی آکادمی اس در دو شاخه میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن در اصطلاح سیلوئت می باشند که توانسته اند مدرک خود را از آکادمی اس دریافت کنند. تجربه‌ چندین و چند ساله استاد محمدی در زمینه میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ توام با مهارت و خلاقیت های لازم یک هنرمند و آرتیست بین المللی، زمینه ایجاد یک محیط کاملا حرفه ای به منظور ارائه خدمات و تدریس دوره های آموزشی را برای ایشان ممکن ساخته است. 
ایشان یکی از پر افتخارترین مسترهای شاخه میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن هستند و تجربه فعالیت در کنار استادان به نام این حرفه از جمله برانکو پابیک در آکادمی فیبروز ، دیوید ژانگ یکی از برترین های ابرو در دنیا و اسویاتوسلاو بهترین مستر میکروپیگمنتیشن دنیا و همچنین فعالیت در کنار برندهای روز دنیا امیا (Amiea) , سوییس کالر(Swiss color) , بیوتک ( biotech) و Biotouch را بغیر از سیلوئت در کارنامه خود دارند .
به روز بودن و استفاده از فناوری مدرن و به روز دنیا در تدریس و اعمال فنون زیبایی نیز از نکات مهم و اساسی به کار گرفته شده توسط استاد محمدی می باشند. ایشون تنها مستر ایرانی میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ در ایران و بهتر بگیم در خاورمیانه هستن و بعد از سال‌ها فعالیت حرفه ای در کشور امارات اولین شعبه آکادمی اس را در تهران در منطقه جردن بازگشایی نمودند. 

سرفصل های آموزشی این دوره 
– بکارگیری ضوابط ایمنی، بهداشت فردی و آلودگی زدایی محیط کار و ابزار
– مشاوره با مشتری جهت انجام کار و پذیرش
آماده سازی پوست قبل از آرایش دائم شامل:
– فیزیولوژی پوست، آناتومی پوست، مراقبت از پوست، شناخت انواع لایه های پوست
– شناخت انواع زاویه های دست در لایه های مختلف پوست
– عوارض تاتو و موارد منع آن
– بیماری های واگیردار پوست
– طراحی و قرینه سازی متناسب با چهره
– میکروبلیدینگ ابرو 
– سایه زدن های ابرو و در اصطلاح مجیک شیدینگ
-- خط چشم ، بن مژه و سایه چشم
– میکروپیگمنتیشن لب و سایه لب

این دوره شامل ۶ روز آموزش حضوری به صورت عمومی و همچنین به صورت خصوصی برگزار خواهد شد. در این دوره، استاد دانشپذیران را ابتدا با بکارگیری ضوابط ایمنی، بهداشت فردی و آلودگی زدایی محیط کار و ابزار(فرق استریل و ضدعفونی، پاک کننده ها و شوینده محیط ، ضدعفونی کننده های دست و ابزارو….) آشنا می کند. همانطور که در هر دوره آموزشی در جهت بهبود کار مورد نیاز است، دانش پذیران نحوه برخورد با مشتری و مشاوره به آن ها را آموزش می بینند و هم چنین در این دوره آموزشی آماده سازی پوست قبل از آرایش دایم مثل فیزیولوژی پوست، آناتومی پوست، مراقبت از پوست، شناخت انواع لایه های پوست، شناخت انواع زاویه های دست در لایه های مختلف پوست، عوارض تاتو و موارد منع آن، بیماری های واگیردار پوست ، بی حس کننده ها و .. آموزش داده خواهد شد.

اسنپ رایگان

لطفا در صورت تماس با آگهی دهنده، ذکر کنید آگهی را در سایت ماه عروس مشاهده نموده اید.
 

 
توجه: به منظور داشتن یک خرید امن و جلوگیری از بهره برداری افراد سودجو ، هرگز پیش از بررسی حضوری کالا و ملاقات با فروشنده مبلغی را پرداخت نکنید، سایت ماه عروس هیچگونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد، با مطالعه راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید.

راهنمای خرید امن