مرکز زیبایی ملورینا

مرکز زیبایی ملورینا

آگهی رایگان

درباره مرکز زیبایی ملورینا بیشتر بدانیم:

مرکز زیبایی ملورینا با بکارگیری زبده ترین پرسنل و بکارگیری به‌روزترین تجهیزات زیبایی پیشرو در درمان بیماری های پوست و مو و زیبایی و جوانسازی مراجعین محترم می باشد.

مرکز زیبایی ملورینا واقع در شهران دارای دسترسی بسیار خوبی از شهرزیبا ، پونک ، جنت آباد ، سعادت آباد ، شهرک غرب ، فردوس ، ونک ، آریاشهر / صادقیه ، منطقه 22 و سایر مناطق غرب تهران می‌باشد.

اما سوال اینجاست که با وجود مراکز زیبایی فراوان چرا باید ملورینا را انتخاب کرد؟
فضای مناسب، تجهیزات به‌روز، پرسنل خونگرم و متخصصین حاذق ستونهای اصلی یک مرکز زیبایی هستند که مرکز زیبایی ملورینا بر روی این ستون‌ها بنا شده است،
اما باید دانست که این ستون‌ها اگر بروز نباشند خسارت های سنگینی را به بار خواهند آورد.
مرکز زیبایی ملورینا همواره در استفاده از تجهیزات بروز زیبایی پیشگام بوده و برای سلامتی مراجعین خود احترام و ارزش والائی قائل است.
از آنجاییکه بهبود مستمر و کسب حداکثری رضایت مشتریان را بعنوان بالاترین و مهمترین ماموریت و هدف خود درنظر گرفته ایم همواره مترصد شنیدن پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان هستیم تا بتوانیم با پشتیبانی شما عزیزان بعنوان از یک کلینیک زیبایی در غرب تهران به بهترین مرکز زیبایی در تهران تبدیل شویم.

لطفا در صورت تماس با آگهی دهنده، ذکر کنید آگهی را در سایت ماه عروس مشاهده نموده اید.
 

 
توجه: به منظور داشتن یک خرید امن و جلوگیری از بهره برداری افراد سودجو ، هرگز پیش از بررسی حضوری کالا و ملاقات با فروشنده مبلغی را پرداخت نکنید، سایت ماه عروس هیچگونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد، با مطالعه راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید.

راهنمای خرید امن