در دهه اخیر جهان شاهد حضور فعال و پرفروغ رسانه ای نو و فراگیر بود، این رسانه نو مجموعه سایت هایی هستند، كه به مدد شبكه گسترده اینترنت شروع به فعالیت نموده، و به سرعت جایگاه خود را در میان رسانه هایی همچون تلویزیون، روزنامه، مجلات و ... پیدا كرده، و روز به روز سهم بیشتری را در این میان به خود اختصاص می دهند، رسانه های اینترنتی نسبت به سایر رسانه ها دارای مزایای گوناگونی هستند، ولی مهمترین این مزایا دو طرفه بودن آن می باشد، در رسانه هایی همچون تلویزیون و روزنامه اطلاعات بصورت یكطرفه، به مخاطب عرضه می شود، و هیچ گونه بازخوردی از آمار مخاطبین و یا نظرات ایشان وجود ندارد، حال اینکه در اینترنت ارتباط دوطرفه بوده، و به صورت هوشمند برقرار می گردد.

حضور فعالانه بخش تولید و بازرگانی در اینگونه سایتها نیز امروزه از اهمیت بسزایی برخوردار شده، چرا كه امكانات خاص اینترنت به علاوه سایر خواص دیگر رسانه ها موجب گردیده است، تا تبلیغات و یا هرگونه حضور در اینترنت تاثیر گذاری فوق العاده ای برای شركتها در برداشته باشد، امید است شما نیز همچون سایر مدیران موفق که به امر تبلیغات موثر اهمیت به سزایی می دهند، با حضور در این رسانه، شاهد توسعه و شکوفائی هرچه بیشتر سازمان خود باشید.

سایت ماه عروس به عنوان یكی از برترین سایتهای فارسی زبان، به مدد افزایش ترافیك روزانه خود، به عنوان یك رسانه اینترنتی موفق در زمینه های مختلفی روبه رشد و مطرح می باشد، و با توجه به قابلیت های خود توانسته است مخاطبان و کاربران ایرانی و فارسی زبان داخل و خارج کشور را به خود جذب کند. ماه عروس در سال 1393 فعالیت گسترده خود را آغاز نموده، و توانسته است بالاترین جایگاه را در بین سایتهای مربوط به خدمات عروسی، آرایشی و زیبایی کشور به دست آورد.

 

 

ماه عروس ابتدا فعالیت خود را در زمینه های (خدمات عروسی، آرایش و زیبایی) آغاز نموده، و پس از به دست آوردن جایگاه مطلوب خود در این دو گروه، اقدام به ثبت دیگر گروهای سایت نموده و فعالیت گسترده تازه ای را آغاز نموده است، و امید دارد بتواند همچون گروه های موفق سایت، شانس موفقیت خود را در این موارد نیز برای کاربران و حامیان خود بدست آورد.

روزانه کاربران زیادی از طریق موتورهای جستجو google. bing. yahoo, و دیگر موتورهای جستجوگر وارد سایت می شوند، و این ویژگی به شما امکان این را می دهد که هر روز مشتریان جدیدی را جذب نمایید، حدود 70% کاربران سایت ماه عروس بانوان ایرانی هستند، و مشتریان بالقوه در زمینه کسب و کار مربوط به (خدمات عروسی، آرایشی و زیبایی) شما محسوب می شوند، کاربران سایت ماه عروس می توانند کسب و کار خود را در گروههای سایت، ثبت نمایند، و کسب و کار خود را به میلیون ها کاربر سایت به نمایش بگذراند.