آگهی های گروه هاشور ابرو و میکروپیگمنتیشن (تاتو ایمن)

مجموعه عرضه محصولات اورجينال زيبایی رونيكا هاشور ابرو و میکروپیگمنتیشن (تاتو ایمن)

فروش دستگاه تاتو صورت، میکروپیگمنتیشن، میکروبلیدینگ هاشور ابرو و میکروپیگمنتیشن (تاتو ایمن)

دستگاه تاتو موزاییک بیوتاچ (دستگاه تاتو سراميكی) هاشور ابرو و میکروپیگمنتیشن (تاتو ایمن)

آموزش و خدمات تاتو بدن غرب تهران هاشور ابرو و میکروپیگمنتیشن (تاتو ایمن)

آموزش هاشور و میکروپیگمنتیشن تخصصی در شرق تهران هاشور ابرو و میکروپیگمنتیشن (تاتو ایمن)

مرکز تخصصی هاشور ابرو سارا شاملو در کرج هاشور ابرو و میکروپیگمنتیشن (تاتو ایمن)

مرکز هاشور ابرو و میکروپیگمنتیشن غارسی در شیراز هاشور ابرو و میکروپیگمنتیشن (تاتو ایمن)

بهترین خدمات تخصصی تاتو و هاشور ابرو در نارمک با تخفیف ۵۰ درصد هاشور ابرو و میکروپیگمنتیشن (تاتو ایمن)

آگهی رایگان

فیبروز و میکروپیگمنتیشن ابرو شبنم رحیمی هاشور ابرو و میکروپیگمنتیشن (تاتو ایمن)

آگهی رایگان

هاشور ابرو, هاشور, آموزش هاشور ابرو, میکروپیگمنتیشن ابرو

تصاویر هاشور ابرو و میکروپیگمنتیشن ابرو

هاشور ابروهاشور ابرو هایلایتهاشور ابرو کوتاهمیکروپیگمنتیشن ابرو میکروپیگمنتیشنتاتو هاشور ابرو تاتو به روش میکروپیگمنتیشن هاشور سه بعدی ابرو

زیبایی در بین بانوان جایگاه ممتاز و ویژه ای دارد، داشتن صورت جذاب و زیبا آرزوی هر فردیست که در این میان ابروها نقش بسزایی در زیبایی دارد. اغلب خانم ها به خاطر داشتن استرس و استفاده مداوم از مواد آرایشی زیاد ، دچار ریزش ابرو می شوند، به همین خاطر اکثر افراد همیشه لوازم آرایشی چون سایه ابرو، مداد ابرو، ماژیک ابرو را با خود به همراه دارند و به طور مداوم از آنها استفاده می کنند.

این محصولات زیبا کننده موقت، اثرات مضری را بر جای می گذارند، اما در علم زیبایی راهکارهایی برای زیبا تر شدن وجود دارد، که با پرداخت هزینه زیاد می توانیم محصولاتی  را خریداری کنیم که اثرات کمتری را بر جای می گذارد. یکی از این راهکارهای موثر هاشور ابرو بوده که به طور مفصل در مقاله زیر شما را با آنها آشنا می کنیم.

هاشور چیست؟

هاشور یا تاتو موقت، روشی است که جهت رفع کم پشتی یا کچلی موی ابرو به کار می رود. در این تکنیک از شبیه سازی مو استفاده می شود، آرایشگر به وسیله دستگاهی که انتهای آن دارای سوزنی نازک میباشد، مناطقی که عاری از مو بوده را به صورت نقطه ای پرکند.

این روش در ایران بسیار طرفدار دارد، روش انجام کار بدین شکل می باشد:

پس از مشورت با یک متخصص هاشور ابرو و انتخاب مدل ابرو،ابتدا به وسیله مداد، خطوط نازکی را روی ابرو می کشند، این کار همان نقش استنسیل را ایفا میکند، زمان انجام این کار بین 20 تا 30 دقیقه بوده و در قدم بعد،آرایشگر کرمی بی حس کننده به منظور کاهش درد روی ابرو می مالد.

با گذشت 15 دقیقه از این اقدام با ابزاری قلمی شکل که دارای 15 سوزن ریز در انتهای خود می باشد، کار را شروع می کند، از رنگ های گیاهی و شیمیایی برای هاشور زدن ابروها استفاده می کنند، افراد در پایان کار جهت رفع التهاب به وجود آمده از پماد ویتامین آ د باید به مدت دو هفته مصرف کنند. برای مراقبت از آن در ابتدا باید از آفتاب، سونا و حمام بخار دوری کرد و بعد از سه ماه مجددا آن را ترمیم کنیم.

هاشور تار موییهاشور ابرو رنگی هاشور ابرو به روش سایهمیکروپیگمنتیشن ابرو

هاشور تار مویی ابروتاتو ابرو به روش میکرو

هاشور ابرو منظم هاشور ابرو ملایم

تفاوت هاشور و میکروپیگمنتیشن

اولین تفاوت ميكروپيگمنتيشن با هاشور در دستگاه و اجزای آن می باشد، دستگاه که برای میکروپیگمنتیشن استفاده می شود به دلیل جدا بودن قسمت ثابت با اجزای یکبار مصرف آن انتقال بیماری از فردی به دیگری بسیار کم بوده،به طور کلی امنیت این دستگاه نسبت به سایرین بیشتر است. در این روش از رنگدانه های مخصوصی جهت کاشت به کار می رود. در هاشور عمق نفوذ رنگ داخل پوست بیشتر بوده ،ولی در میکروپیگمنتیشن کمتر است.در میکروپیگمنتیشن خطوط ایجاد شده پررنگ و مشخص تر از هاشور ابرو بوده، اما در هاشور خط های ایجاد شده بیشتر حالت طبیعی به خود می گیرند.

این روش به دلیل آن که به بافت آسیب کمتری می رساند اغلب بدون خون ریزی با درد کمتری همراه است، اما در هاشور التهاب بالا بوده و میزان خون خارج شده با تعداد هاشورهای ایجاد شده رابطه مستقیم دارد، سوزن هایی که در دستگاه میکرو کاربرد دارد بسیار ظریف و نرم تر از دستگاه هاشور می باشد. همچنین مدت زمان ماندگاری هاشور بسیار بیشتر از میکروپیگمنتیشن می باشد.

ماندگاری و روش های انجام دادن هاشور و میکروپیگمنتیشن

همانطور که می دانیم ماندگاری میکروپیگمنتیشن نسبت به هاشور به دلیل ظرافت و حساسیت بیشتر و عمق نفوذ کمتر رنگدانه در عمق پوست کمتر است، در مجموع ماندگاری میگروپیگمنتیشن حدود 6 ماه تا 1سال و هاشور ابرو 2 سال است، که بعد آن ابروها نیاز به ترمیم دارند.

اما به خاطر عواملی چون رنگ پوست فرد، عمق کاشت، میزان تعریق، و جنس پوست ماندگاری میگروپیگمنتیشن متفاوت عمل می کند، همانطور که می دانیم هاشور به معنای ایجاد خطوط،(خط انداختن) برای هر چه طبیعی تر نشان دادن خط ابرو و کادر آن می باشد، هاشور انواع مختلفی دارد، ولی در مجموع روش اصلی هاشور زدن به یک شکل می باشد.

انواع هاشور ابرو

تصاویر قبل و بعد از هاشور ابرو

هاشور ابرو قبل و بعدهاشور خطی هاشور ابرو ردیفیمیکروپیگمنتیشن ابرو ساده میکروپیگمنتیشن ابرو سه بعدیپیگمنت ابرو میکروپیگمنتیشن لب و ابروهاشور ردیفی و تار مویی میکروپیگمنتیشن ابرو همراه با دستگاه جدیدتاتو به روش میکروپیگمنتیشن

هاشور خطی:

در این نوع هاشور کادری دور ابرو می کشند که فرد بتواند راحت ابروهای خط را تمیز کند، هاشور های ایجاد شده در جهت خواب ابرو می باشد.

هاشور ابرو سه بعدی:

در این نوع هاشور، خطای دید ایجاد می کنند و به منظور برجسته نشان دادن ابرو به آن را به وجود می آورند. و در آن هاشور را به شکل حرف د مانند بر روی پوست می کشند.

هاشور ابرو هایلایت

 در هاشور هایلات از دورنگ دارک بلوند و لایت بلوند استفاده می شود، که برای شروع کار از رنگ دارک استفاده کرده و میان آن را با لایت بلوند سایه کاری می کنیم.

برای زدن هاشور از دستگاه برقی کارتریج دار که دارای رنگ های اف جی می باشد استفاده می کنند.در ابتدا کار با خط کشی کل اندازه پیشانی را به دست می آورند و بعد آن با شابلون ابرو و مداد، مدل ابرو را روی صورت نقاشی می کند، بعد آن با دستگاه که در انتهای آن حاوی سوزن های است، داخل کادر کشیده شده را پر می کنند.

روش های کشیدن میکروپیگمنتیشن هم مانند هاشور است با این تفاوت که روی پوست کشیده شده و از رنگ های گیاهی و شیمیایی یک بار مصرف متصل به دستگاه استفاده می شود که به پوست آسیب کمتری وارد می کند.

رنگ های تاتو ابرو و تفاوت بین مارک های مختلف در بازار:

در کل برای انتخاب رنگ های ابرو به ویژه تاتو باید به اصول بهداشتی، استریل بودن رنگ، عدم سمیت و عاری بودن از هرگونه مواد سرطان زا توجه شود، رنگ های بهداشتی به خاطر نداشتن آلودگی و عدم سمیت، ماندگاری کمتری نسبت به سایر رنگها با فلزات سنگین دارند.

رنگ های زیادی در بازار با مارک های متفرقه و اصلی وجود دارد،برای ماندگاری بیشتر باید از رنگها با مارک اصلی و کاربردی مناسب استفاده کرد، کشور آلمان بهترین رنگ های تاتو را در قالب مجموعه مارک آمیا را تولید می کند، این رنگها بهترین نوع رنگ جهت تاتو و هرگونه هاشور می باشد، که در 54 تناژ amiea مختلف در بازار وجود دارد، در این مقاله برای مثال به چندین رنگ و کاربرد آن اشاره خواهیم کرد.

رنگهای تاتو و کاربرد هر کدام از آنها

رنگ قهوه ای کرم روشن:جهت سایه زدن و تیره کردن، هایلات ها، COGNAS :قهوه ای تیره خنثی جهت هاشور زدن، COCOA در کل مارک های مختلفی وجود دارد ولی برای تشخیص بهترین نوع رنگ باید به نکاتی چون :تاریخ انقضای رنگ،تاییدیه وزارت بهداشت کشور مورد نظر،عاری بودن از فلزات سنگین و مواد شیمیایی،گیاهی بودن رنگ توجه ویژه داشته باشیم.رنگ های دیگری چون :بهترین رنگ برای استفاده از تاتو در بازار می باشند.MOCHA-GRANITE-SLATE FAWN BROW

نکاتی برای ماندگاری هاشور و میکروپیگمنتیشن

همانطور که می دانیم بعداز میکرو و هاشور التهاب زیادی به وجود می آید برای ماندگاری و از بین رفتن التهاب می توان به نکات زیر توجه کرد: 1.برای کاهش درد و سوزش ،یک دستمال نم دار خیلی ارام روی التهابات بمالید. 2.برای کاهش قرمزی پوست از ویتامین آد استفاده کنید. 3.از آفتاب و گرما دوری کنید .زیرا تعریق پوست در ابتدای کار باعث پاک شدن تاتو می شود. 4.دوری از حمام آب داغ ،سونا،و حمام بخار. 5.عدم استحمام و شستن صورت تا سه تا چهار روز بعد از انجام کار. 6.عدم استفاده ازهرگونه مواد آرایشی و مرطوب کننده در اطراف پوست ابرو. 7.خوردن مواد ویتامین دار. 8.نزدن رنگ های شیمیای بر روی ابرو بلافاصله بعد از انجام هاشور.

روش های پاک کردن هاشور

پاک کردن تاتو ابرو بخاطر عواملی چون: تعویض مدل،ناراضی بودن از رنگ و طرح، شیمی درمانی، بیماری های استخوانی و خونی انجام می شود، بیشتر روش هایی که برای تاتو به کار میرود آسیب های زیادی را به پوست وارد می کند، در روش های جدید بیشتر از پودرهای درشت مولکولی استفاده می کنند که قادر به عبور از پوست نیستند.

به علت تمایل رنگها به پودر، رنگها به سطح پوست می آیند و جذب این مواد خواهند شد، در این روش می توان بدون درد و خون ریزی مواد هاشور را از پوست پاک کرد، ولی در روش های قدیمی اغلب از روش عمومی چون تعویض سر سوزن دستگاه و تراشیدن پوست استفاده می کردند امروزه از روش های دیگری چون جراحی ، کوتر کردن ، منجمد کردن ، لایه برداری جهت پاک کردن استفاده می نمایند.

تفاوت دستگاه هاشور و میکروپیگمنتیشن

عموما ابعاد و حجم دستگاه های میکروپیگمنتیشن از هاشور کوچکتر است، و دارای کاتریجی است که مانع از برگشت خون و لنف به داخل دستگاه و انتقال بیماری از فردی به دیگری می شود، دارای ظرافت بیشتر و کوچک تر بودن سوزنها،نسبت به دستگاه هاشور زنی است که بنا به این دلایل دستگاه میکرو آسیب کمتری به پوست می زند، دستگاه هاشور زنی صدای بلند تر دارد ولی سرعت و دقت و قابلیت کنترل و تنطیم دستگاه میکروپیگمنتیشن نسبت به هاشور بیشتر و قوی تر است.