آگهی های گروه کاشت و طراحی ناخن

کاشت ناخن فیمر ویژه انواع خدمات ناخن کاشت و طراحی ناخن

آگهی رایگان

کاشت ناخن در آرایشگاه گلچهره کاشت و طراحی ناخن

آگهی رایگان

آرایشگاه چهره نگاران تهران کاشت و طراحی ناخن

آگهی رایگان

مرکز خدمات زیبایی آرتمیس تهران کاشت و طراحی ناخن

آگهی رایگان

خدمات ناخن فائزه تهران کاشت و طراحی ناخن

آگهی رایگان

مرکز تخصصی آموزش و خدمات ناخن مانیا کاشت و طراحی ناخن

آگهی رایگان

آموزش طراحی ناخن، آموزش کاشت ناخن، مدل طراحی ناخن، روش انجام کاشت ناخن:

تصاویر زیبایی طراحی ناخن متنوع و زیبا

طراحی ناخن طراحی ناخن طراحی ناخن طراحی ناخن طراحی ناخن طراحی ناخن طراحی ناخن طراحی ناخن طراحی ناخن طراحی ناخن طراحی ناخن طراحی ناخن طراحی ناخن طراحی ناخن

ناخن پوششی بی روح از بدن است که حس و عصب ندارد.سلامت ناخن بسیار حايز اهمیت می باشد زیرا فاش کننده ی بیماری هایی مانند بیماری های ریوی، کبدی، سرطان ،کم بود آهن و گوارشی  میباشد.بانوان اهمیت زیادی به بهداشت و زیبایی ناخن های خود میدهند از این رو بعضی از آنها مانیکور و پدیکور و یا کاشت ناخن را در سبد آرایشی بهداشتی خود قرار داده وگاهی اوقات زمان و هزینه های زیادی را صرف آن میکنند.

کاشت ناخن از جمله خدماتی است که برای هرچه زیباتر ناخن و دست بانوان انجام می شود.روش های مختلفی برای کاشت ناخن وجود دارد که با هر سلیقه ای همراه است.

انواع کاشت ناخن:

1. کاشت قالبی

2. کاشت پودری با قلم

3. کاشت ژله ای

4. کاشت گریم 

5. کاشت بی بی بومر 

6. کاشت فرنچ سازی

7. کاشت موقت

وسایل مورد نیاز کاشت ناخن:

1. میز و صندلی مخصوص و مناسب

2. فن(برای خشک کردن لاک و مواد)

3. سوهان برقی(با سری های مورد استفاده)

4. سوهان دستی

5. پلیش ناخن

6. قلم

7. گوشه گیر

8. کاتر

9. پودر

10. لیکویید

11. ضدقارج

12. پرایمر

13. ست مانیکور و پدیکور

قبل از هرنوع کاشتی ناخن ها را باید مانیکور سطحی انجام داد تا کاشتی تمیزتر داشته باشیم.

1. کاشت قالبی:

یکی از آسان ترین و ساده ترین روش کاشت است.در این کاشت ابتدا ضد قارچ بر روی ناخن مشتری زده میشود سپس مواد کاشت اعم از پودر و لیکویید با هم مخلوط شده بر روی ناخن مصنوعی که در اصطلاح تیپ نام دارد قرار میگیرد.سپس تیپ حاوی مواد را بر روی ناخن قرار داده و فشار می دهیم تا مواد بچسبد و بعد تیپ را بر میداریم و میگذاریم مواد خشک شود.

در این مدل کاشت سوهان کشی لازم نیست برای همین ناخن ها خیلی زود هوا میگیرد ولی این مدل کاشت بسیار تمیز انجام میشود.حاصل این نوع کاشت ناخن هایی ضخیم است.کاشت قالبی ماهی 1 بار ترمیم دارد.

2. کاشت پودری با قلم:

یکی از بهترین نوع کاشت است که طرفداران زیادی دارد.در این کاشت ابتدا ضد قارچ بر روی ناخن مشتری زده میشود سپس تیپ با چسب ناخن به اواسط چسبانده شده و به اندازه ی دلخواه کوتاه میشود. مواد کاشت با قلم بر روی ناخن و تیپ زده میشود و پس از خشک شدن کامل سوهان کشی انجام میشود.در انتها پولیش ناخن برای براق شدن کاشت انجام میشود.

در این نوع کاشت مدل ناخن ها  مناسب با سلیقه ی مشتری سوهان کشی میشود.کاشت زمان زیادی را صرف میکند و هر ماه یکبار هم ترمیم دارد که زمان ترمیم 1 تا 30/1 است.

3. کاشت ژله ای:

تمام مراحل کاشت مانند کاشت پودری است با این تفاوت که در انتهای کار بعد از سوهان کشی ژل را بر روی ناخن زده و در دستگاه UV قرار میدهیم.

در این نوع کاشت ناخن ها بصورت همیشه براق هستند.رشد ناخن ادامه دارد و تا زمان ترمیم زیبایی خود را حفظ می کنند.

4. کاشت گریم:

تمام مراحل کاشت مانند کاشت ژل است اما تفاوت هایی دارد که هزینه ی کاشت و ترمیم گریم را بیشتر میکند.

کاشت گریم دارای یکی از مدرنترین شیوه های کاشت است که زیبایی خاصی دارد.

در این نوع کاشت مراحل همانند کاشت پودری است با این تفاوت که با پودر هلویی صدف ناخن را تا جایی که میخواهیم بالا میاوریم و سپس با فرم دهنده و پودر کریستالی یا بی رنگ بلندی ناخن را با قلم شکل میدهیم.در انتها سوهان کشی را انجام میدهیم .

برای هرچه زیباتر شدن این کاشت در زیر مواد کریستالی باندی ناخن میتوانید از اکلیل های طراحی یا گل خشک یا ورقه طلا استفاده کرد.

5. کاشت بی بی بومر:

نوعی کاشت زیبا و فوق العاده تمیز و چشم نواز است که همانند کاشت پودری انجام می شود با این تفاوت که پودر هلویی رنگ پودر پایه ی کار است و پودر سفید رنگ برای بلندی ناخن استفاده میشود.با استفاده از قلم مرز بین این دو رنگ پودر را از بین می بریم در اصطلاح فید میکنیم سپس سوهان کشی انجام میدهیم و روی کاشت خود تاپ کت میزنیم.

6. کاشت فرنچ سازی: 

کاشتی بسیار شیک که بصورت فرنچ دايم است.روش کار مانند کاشت بی بی بومر با این تفاوت که در مرحله ای که پودر گذاری سفید سر ناخن انجام میشود باید با دقت و مانند فرنچ انجام گیرد و خطی که بین 2 رنگ پودر ایجاد می شود کاملا صاف و تمیز و مشخص باشد.در انتها سوهان کشی انجام شده و تاپ کت میزنیم.میتوانیم برای جلوه بیشتر ژل زده و در دستگاه UV قرار دهیم .

7. کاشت موقت:

کاشت موقت بسیار ظریف وشکننده است و مدت زیادی نمی توان آن را نگه داشت.این کاشت حداکثر تا 10 روز زیبایی دارد.

کاشت به این صورت است که ابتدا ناخن هارا سوهان کشی میکنیم سپس تیپ مناسب صدف ناخن را انتخاب کرده چسب زده و به اواسط ناخن می چسبانیم. خط بین تیپ و ناخن را با سوهان محو میکنیم.در انتها پولیش میکنیم و تاپ کت  میزنیم که کاشت زیبا تری داشته باشیم.

طراحی ناخن:

ناخن های یک بانو کاشت باشد یا طبیعی برای زیبایی بیشتر به رنگ احتیاج دارد.لاک بر روی ناخن جلای آن را چندین برابر میکند مخصوصا زمانی که این لاک با پوشش فرد یا با آرایش خانم ست شده باشد.

برای تابستان لاک های رنگ روشن ورنگ های سرد وبرای زمستان لاک های تیره و رنگ گرم انتخاب مناسبی است.لاک ها به 2 دسته ی لاک مات یا براق تقسیم می شوند که یا خود لاک ها مات و براق هستند و یا با استفاده از برق ناخن یا مات کننده تبدیل میشوند.

لاک ساده بر روی ناخن زیبایی خود را دارد اما ناخن هایی که همانند تابلوی نقاشی طراحی شده باشند بسیار چشم نوازتر و استایل بهتری دارد.

طراحی ناخن هم بصورت ساده و هم بصورت تخصصی امکان پذیر است.ابتدا اشاره ای میکنیم به وسایل مورد نیاز طراحی 

وسایل مورد نیاز طراحی: 

1. لاک طراحی

2. قلم مو های اندازه عای مختلف

3. نگین

4. لنز ناخن

5. داتینگ 

6. فیمو

7. استمپ

8. چسب فرنچ

9. چسی های طراحی 

10. شاتر 

11. پودر کروم

12. اکلیل 

13. پولک دیزاین

14. نوار دیزاین

15. مداد برداشتن نگین

16. شابلون

17. نوار های دیزاین

آموزش چند مورد طراحی ناخن:

1. فرنچ ناخن: ابتدا لاک بیس یا پایه را روی ناخن میزنیم.چسب فرنچ را بر روی ناخن زده و قسمت بلندی ناخن را لاک فرنچ میزنیم.فرنچ عموما سفید رنگ است اما رنگهای دیگه هم جذابیت خود را دارد.

2. طراحی با اشکال دایره ای:داتینگ با نوک دایره ای یا کروی را به لاک آغشته کرده و بر روی ناخن طرح میزنیم.

3. طراحی ابرو بادی با اسفنج:چندین رنگ لاک را به ترتیب به صورت افقی و پایین هم بر روی اسفنج میزنیم و فورا بر روی ناخن قرار میدهیم و سپس بر میداریم.منتظر خشک شدن طراحی میشویم و برای دوام بیشتربر روی طرح  تاپ کت میزنیم.

4. طراحی با نوارهای طراحی: ابتدا لاک پایه ی کار را میزنیم سپس با نوارهای دیزاین کار خود را طراحی میکنیم.میتوانیم نوار ها را بصورت عمودی یا افقی ویا نامنظم بر روی ناخن قرار دهیم و سپس تاپ کت بزنیم.

5. طراحی با قلم:قلم های طراحی در سایز های مختلف موجود هستند که بر اساس طرح دلخواه  از قلم ها همانند قلم های نقاشی استفاده میکنیم و رنگ ها هم همان لاک هستند که با آنها طرح را اجرا میکنیم.

6. طراحی با آب:ابتدا ظرف کوچکی را از آب پر میکنیم .چندین رنگ لاک را با فرچه لاک بصورت قطره ای داخل آب ریخته سپس ناخن را در آب فرو برده تا طرح های  لاکهای درون آب به ناخن منتقل شوند.اطراف ناخن را با استون تمیز کرده و روی طرح تاپ کت میزنیم.

7. طراحی با نگین:ابتدا لاک را بر روی ناخن میزنیم سپس با استفاده از مداد برداشتن نگین , نگین را برداشته و با کمک ژل یا چسب بر روی ناخن میچسبانیم.میتوانیم با نگین ها طرح های مختلفی بر روی ناخن اجرا کنیم .

8. طراحی کروم:ابتدا لاک پایه ای را بر روی ناخن ها میزنیم. برای تیره شدن کروم ها لاک های تیره و برای کروم های روشن لاک های روشن را پایه قرار میدهیم.سپس پودر کروم را با استفاده از قلم بر روی لاک میزنیم و در آخر ژل را به ناخن زده و در دستگاه uv قرار میدهیم.

9. طراحی با لنز ناخن:لنز های ناخن به چندین صورت استفاده میشوند که راحترین آن مانند برچسب بر روی ناخن چسبانده میشود و سپس روی آن تاپ کت زده میشود.

طراحی ناخن در تهران، طراحی ناخن در کرج، طراحی ناخن در غرب تهران، طراحی ناخن در شرق تهران، طراحی ناخن در مشهد، طراحی ناخن در اصفهان، طراحی ناخن درشیراز، طراحی ناخن در اهواز، طراحی ناخن در یزد، کاشت ناخن، آموزش کاشت ناخن، آموزش کاشت و طراحی ناخن، کاشت ناخن با مواد با کیفیت، کاشت و ترمیم ناخن، کاشت ناخن ارزان، کاشت ناخن زیبا و طبیعی، آموزش دیزاین ناخن، آموزش طراحی ناخن ایرانی