آگهی های گروه گریم و میکاپ

آموزش میکاپ به روش اصولی، خدمات تخصصی گریم و میکاپ عروس، معرفی مراکز معتبر گریم و میکاپ عروس در تمامی مناطق تهران

فیلم آموزشی 28 هک زیبا و کاربردی میکاپ در خانه:

دلایل انجام میکاپ و رواج پیدا کردن آن در بین بانوان چیست؟

آمارها نشان می دهد اکثر زنان جوان مایل نیستند خانه خود را بدون میکاپ ترک کنند، تحقیقات نشان می دهد که دو دلیل اصلی وجود دارد که چرا زنان میکاپ می کنند؟

زنانی که مضطرب هستند و تمایل دارند٬ بیشتر جلب توجه کنند، زنانی که می خواهند به طور قابل توجهی جذاب تر باشند، تمایل دارند از آرایش استفاده کنند تا با اعتماد به نفس بیشتری در فعالیت های اجتماعی حاضر شوند، آن ها بر این باورند که اگر چهره آنها بدون میکاپ و آرایش باشد قادر نخواهند بود هر کدام از این کارها را انجام دهند‌ و با آنها متفاوت رفتار خواهد شد.

زنان در سنین جوانی مایل هستند که در مصاحبه های شغلی، دوستی، وغیره جذاب باشند، محققان دو ویژگی جهانی را کشف کرده اند که به جذابیت چهره یک زن کمک می کند.

تصاویر انواع میکاپ صورت:

میکاپ زیبامیکاگ لایتمیکاپ ملایممیکاپ بلوندمیکاپ لایت زیبامیکاپ مخصوص کک و مک صورتمیکاپ هالووین ترسناکمیکاپ مژه بلند

میکاپ لبنانیمیکاپ چشم بادامیمیکاپ خوشگل دخترمیکاپ خوشگلمیکاپ جشن هالووینمیکاپ با  موی بستهمیکاپ جذابمیکاپ ترسناکمیکاپ فیلم ITمیکاپ اسرائیلیمیکاپ برای هالووینمیکاپ ملایم لایتمیکاپ دختذانهمیکاپ کیم کارداشیانمیکاپ دخترانه جذابمیکاپ ملایم زنانهمیکاپ ترسناک دلقکمیکاپ مناسب مجلسمیکاپ مژهمیکاپ چشممیکاپ ابرو

مراحل انجام دادن میکاپ به ترتیب اهمیت:

۱- زنان به طور طبیعی تمایل به تنوع استفاده رنگ در اطراف چشم ها و‌ لب های خود دارند، تمایل به لب هایی تیره تر و‌ میکاپ در اطراف چشم‌ خود دارند، بنابراین تنوع رنگ بیشتر در اطراف چشم‌ها و‌لب های زن و رنگ پوست آنها باعث جذاب تر شدنشان می شود، (سایه چشم یکی از موارد ضروری میکاپ است).

۲- داشتن چهره متقارن: انجمن علوم روانشناسی توضیح می دهد که ما هم چنین چهره های متقارن را دوست داریم، حتی زمانی که نمی توانیم تقارن را درک کنیم ممکن است شما متوجه نشوید، اما اکثر چهره ها کمی نامتقارن هستند، برای مثال ممکن است یک‌ طرف صورت پهن تر از طرف دیگر باشد، یا یک گونه ممکن است کمی کوچکتر به نظر برسد، هر چه‌ چهره ای متقارن تر باشد جذاب تر خواهد بود. به همین دلیل میکاپ یک ابزار مناسب برای جذاب تر به نظر رسیدن‌ است. ابتدا پیشنهاد می کنیم از کرم‌ فونداسیون استفاده‌ کنید.

روش پوشاندن عیوب چهره توسط گریم و میکاپ:

تحقیقات نشان می دهد که پایه و اساس میکاپ که بیشترین تأثیر را روی چهره ی زن دارد فونداسیون است، لکه ها و چشمان خسته و کبود می توانند باعث شوند، شما خسته یا بیمار به نظر برسید، اگر زخم یا آثار آکنه ای روی پوست خود دارید ماسک های پایه می توانند آن ها را تا حدودی پوشش دهند، برای از بین بردن این عیوب بهتر است از کانسیلر استفاده شود.

روش انجام میکاپ مناسب پوست های چرب:

چنانچه پوست شما چرب است می توانید از کرم‌ پودر مناسب با پوست خود استفاده کنید، رژگونه سبب می شود که چهره شما جوان تر به نظر برسد، از آن جایی که زنان به طور طبیعی تنوع رنگ بیشتری دراطراف چشم خود دارند میکاپ چشم آن ها را بهبود می بخشد و باعث می شود آن ها جذاب تر به نظر برسند. همچنین از خط چشم می توانید برای افزایش اندازه چشم خود استفاده کنید تا جوان تر به نظر برسید و در پایان از یک‌ رژلب با رنگ‌ جذاب ومتناسب با میکاپتان استفاده کنید.

منبع: سایت scienceofpeople.com